Çamaşır Yıkama & Ütüleme

Yoğun geçen günün sonunda eve geldiğinde biriken kirli kıyafetleri görünce yorgunluğun daha da artar. Çamaşır yıkama, asma, katlama işleriyle uğraşınca kendine ve sevdiklerine ayıracağın vakit git gide azalır. Bu sebeple çamaşırlarını yıkatmak için çamaşırhane bulmak isteyebilirsin. Çamaşır yıkama firmaları, evde kullanılan çamaşır makinalarından farklı profesyonel makinalar kullanılır. Bu kullanılan makinalar tüm kıyafetlerini kısa bir süre içerisinde ilk aldığın günkü haline dönüştürebilir. Fakat bu sefer de firmayı bul, kıyafetlerini taşı, bekle, geri almaya git gibi uğraşlar işini zorlaştırır. Böylece yine zahmete girersin ve zamanın daralır. Seni bu tür dertlerden kurtarmak için teknolojinin getirdiği bir avantaj olarak ‘’Hayatınızı kolaylaştıran uygulama’’  cümlesiyle karşınıza çıkıyor Temiz. Giysilerine en iyi görünümü vermek ve ömürlerini uzatmak amacıyla sana özel online çamaşır yıkama hizmeti sunuyor.

Temiz’ in çamaşır yıkama hizmetinde çamaşırlarınız verilen talimatlara uygun olarak yapılır. Yapılan işlemlerde giysileriniz çekmez, solmaz ve renk kaybı yaşamaz. Her tür kıyafet ve ev tekstil ürünleriniz Temiz güvencesiyle ilk günkü haline kavuşur. Çevre dostu, son teknolojiye uygun malzemelerle yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. İnsan sağlığına zarar verecek hiçbir madde kullanmıyoruz.

Profesyonel ekibimiz kıyafetlerinizi kumaşının türüne göre ayırır. Üzerindeki lekelerin cinsi ve yoğunluğuna dikkat ederek büyük bir özenle yıkama işlemini gerçekleştirir. Kıyafetlerinizdeki zorlu lekeler için özel tesislerimizde incelemeler yapılıp lekeye özel çözümler üretilir. Sen iş yerinde çalışırken ya da evinde otururken eşyalarının özel tesislerde uzmanlar tarafından temizlenmesinin rahatlığını yaşarsın.

Evindeki çamaşır makinasına istediğin kadar eşyayı sığdıramayabilirsin. Yorgan, kalın kıyafetler, nevresim takımları gibi yıkaması zahmetli eşyalarını yıkamak için makinayı gün içerisinde birçok kez çalıştırmak zorunda kalırsın. Ayrıca kurutmak için de yer bulamaz, evinin farklı yerlerini işgal edersin. Birkaç kez çalışan çamaşır makinası hem seni uğraştırır hem de daha fazla su ve enerji harcayarak maddi olarak zarara uğratır. Bu yüzden çamaşır yıkama hizmetinden yararlanmak her açıdan tasarruf etmeni sağlar.

Zor lekelere karşı garanti çözüm yolu olan bu hizmeti kullanmak ise çok kolay. Web sitemizden ya da uygulamamızdan kısa bir süre içinde siparişini oluşturabilirsin 24 saat içinde ürünlerin kapından alınır, yıkanır, kurutulur ve özenli bir şekilde katlanarak valelerimiz tarafından kapına teslim edilir. Siparişini verdikten sonra tarih/saat değişikliği yapmak istersen, Temiz sana bu imkanı da sağlıyor. Siparişinin tüm aşamalarını bildirimler ile izleyebilirsin. Online çamaşır yıkama hizmetimizde sadece temizleme ücreti ödersin. Tekirdağ içinde belli konumlara ücretsiz vale hizmetimiz mevcut. Valelerimizin ulaşamadığı bölgelerden ve Türkiye’nin her yerinden ise ücretsiz kargo ile ürünlerini ulaştırabilirsin. Bütçe dostu fiyatlar ve zamanında teslimat avantajı ile Ailemm Temizliğin çamaşır yıkama hizmetinden istediğin zaman faydalanabilirsin.

PAKETİNİ SEÇ ve aylık olarak öde

S PAKET

4 adet yıkama torbası
120/ AYLIK

M PAKET

4 adet yıkama torbası
24 adet kıyafet ütüleme
200/ AYLIK

L PAKET

8 adet yıkama torbası
24 adet kıyafet ütüleme
320/ AYLIK

XL PAKET

8 adet yıkama torbası
48 adet kıyafet ütüleme
440/ AYLIK