Boş Daire Temizliği

Boş daire temizliği hijyen olarak çok dikkat edilmesi gerekli temizliklerdendir. İçinden kiracı çıkmı veya boşaltılmış bir daireye taşınmadan önce iyi bir hijyen temizlik yapılması hem kendiniz hem çocuklarınızın sağlığı için dikkatli yapılması gereklidir. sizden önce yaşamış bir ailenin kullandığı lavobo, mutfak v.b. alanlarda nasıl bir hijyen yapılması gerektiğini varın siz düşünün.

BOŞ DAİRE TEMİZLİĞİNDE VERİLEN HİZMETLER : Dairenin tüm camları ve doğramaları iç dış detarjanlı su ile silinip kurulanır. cam kenarlarındaki denizlikler çamaşır suyu ile silinir.

Odaların zeminleri çamaşır sulu yüzey temizlik malzemesiyle elle en az iki defa silinir.

Mutfak dolapların içleri  dışları kapaları detarjanlı su ile silinir.

Tüm ıslak zeminler (seramik mermer v.b.) derz temizleyici ile temizlenir.

Banyolardaki dolapların içleri dışları kapakları silinir. duş teknesi cift v.b. detarjanlarla uğularak yıkanır. zeminleri derz temizlik malzemesiyle yıkanır.

Dairenin metre karesine göre değişken olarak iki bayanlı veya üç bayanlı ekip temizlik malzemesiyle birlikte gelir ve temizliğinizi 3 - 4 saat içinde bitirip size teslim eder.

TESLİM KOŞULLARI : Dairenizin temizliği bittiği zaman ekip başı size haber verir dairenizi teslim almanız için sizi davet eder. ekip başı arkadaşımızla birlikte dairenizi gezer eksik gördüğünüz kısımlar tekrar elden geçilip daireniz size teslim edilir.

BU HİZMETLERE EK OLARAK DAİRE İLAÇLAMASI YAPILMAKTADIR. TAM KAPSAMLI OLARAK HİJYEN İÇİN SAĞLIK OLARAK BAKANLIK ONAYLI SAĞLIK AÇISINDAN ZARARSIZ İLAÇLAMA TEMİZLİK HİZMETİ BİTTİKTEN SONRA PROFESYONEL LİSANSLI İLAÇLAMA EKİBİMİZ TARAFINDAN DAİRENİZ İLAÇLANIR.